Author: u***a
Date:
Review: Value for money: cheap but wigs quality was excelent Easy to wear: easy to wear and have hook to secure hair fall Comfortable to wear: very comfortable to wear and its look like real hair
Màu sắc: Màu nâu highlight
Price: 257.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 90 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2411029045114995 |
Author: u***a
Date:
Review: Value for money: cheap but wigs quality was excelent Easy to wear: easy to wear and have hook to secure hair fall Comfortable to wear: very comfortable to wear and its look like real hair
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: o***3
Date:
Review: Thank you, Shein, for the fastest delivery I ever experienced in my whole life 😅. I ordered this last Feb 16 and arrived on Feb 21. It only took 5 days!!!!!!!! Not only that, I super loved the quality of the wig. It looks natural on me.
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: a***2
Date:
Review: very nice
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: y***a
Date:
Review: كتير كتير حلوين و نوعيتهم كتير حلوة!!!🥰🥰🥰
Màu sắc: Màu nâu highlight
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm